Blázníš? No a! …na Gymnáziu a SOŠ Rýmařov

Díky spolufinancování z rozpočtu Moravskoslezského kraje z projektu „Primární prevence rizikových projevů chování na Gymnáziu a SOŠ v Rýmařově“ se mohli žáci kvinty zúčastnit interaktivního programu Blázníš? No a! zaměřeného na duševní zdraví.

Podpora dětí v krizi na školách a vůbec téma duševního zdraví je v současné době čím dál větší téma. Tým Zahrada 2000 má za sebou více než 30 preventivních programů pro žákovské kolektivy v rozsahu 4 – 6 hodin. Naši žáci si prošli celým jejich programem, který byl velmi zajímavý, přínosný a dověděli se spoustu užitečných informací na toto téma. Při práci ve skupinkách se mohli žáci ještě více poznat. Spolupracovali na scénkách, prezentacích a dalších interaktivních hrách. I když je toto téma velmi vážné, žáci si celý program s radostí užili.

Děkujeme Zahradě 2000 za sdílení zkušeností a podporu žákům.

clanek-Zahrada-2000.pdf

Foto: Andrea Továrková