Blázníš? No a!… podruhé na Gymnáziu a SOŠ

Pokračováním spolupráce s organizací Zahrada 2000 byl 19. března opět interaktivní program zaměřený na duševní zdraví s názvem Blázníš? No a!. Tentokrát se ho zúčastnili žáci druhého ročníku SŠ. Díky spolufinancování z rozpočtu Moravskoslezského kraje z projektu „Primární prevence rizikových projevů chování na Gymnáziu a SOŠ v Rýmařově“ měli všichni žáci program zdarma.

Podpora školy dětí v krizi a vůbec téma duševního zdraví je pro nás velmi důležité. Tým Zahrady 2000 opět zkušeně vedl žáky celým programem, který byl velmi zajímavý, přínosný a obsahoval spoustu užitečných informací. Při práci ve skupinkách se žáci ještě více poznali, spolupracovali a sdíleli své někdy nelehké příběhy. I když je toto téma vážné, žáci si celý program užili a hodnotili velmi pozitivně nově nabyté zkušenosti.

Děkujeme Zahradě 2000 za sdílení zkušeností a obrovskou podporu žákům.

Zahrada-2000-3-24.pdf

Foto: Andrea Továrková